Prestige

Kolekcja Prestige, to eleganckie, oryginalne zaproszenia wykonane z fakturowanego papieru o gramaturze 246 g/m2, ozdobione papierem dekoracyjnym, satynową wstążką oraz cyrkonią w kolorze crystal.


Czytaj więcej...

 

Kolekcja Square, to zaproszenia wykonane z fakturowanego papieru o gramaturze 246 g/m2, ozdobione satynową wstążką i cyrkonią oraz dekoracyjnym kwadratem z pierwszymi literami imion Pary Młodej.


Czytaj więcej...

Square

Kolekcja Heart, to oryginalne, nietuzinkowe zaproszenia charakteryzujące się piętrowym zagięciem oraz ręcznie haftowanym sercem. Wykonane z fakturowanego papieru o gramaturze 246 g/m2 oraz ozdobione satynową wstążką.


Czytaj więcej...

Heart

Modern

Kolekcja Modern, to nowoczesne zaproszenia wykonane z fakturowanego papieru o gramaturze 246 g/m2. Do dekoracji użyto cyrkonii, satynowej wstążki oraz pianki, dzięki czemu zaproszenia uzyskują tzw. efekt 3D.


Czytaj więcej...

Kolekcja Crystal, to zaproszenia charakteryzujące się nowoczesną grafiką, ozdobione cyrkoniami lub perełkami. Wykonane z fakturowanego papieru o gramaturze 246 g/m2.


Czytaj więcej...

Crystal

Kolekcja Stripe, to zaproszenia wykonane z fakturowanego papieru o gramaturze 246 g/m2, ozdobione satynową kokardą i cyrkonią.


Czytaj więcej...

Stripe

Kolekcja Mayestic, to eleganckie zaproszenia wykonane z fakturowanego papieru, ozdobione papierem dekoracyjnym oraz satynową, trójwarstwową kokardą.


Czytaj więcej...

Mayestic

Kolekcja Treat, to zaproszenia charakteryzujące się kolorowymi wzorami, wykonane z fakturowanego papieru, ozdobione satynową kokardą i cyrkonią.


Czytaj więcej...

Treat

Kolekcja Floral, to zaproszenia charakteryzujące się kolorowymi, kwiatowymi motywami, wykonane z fakturowanego papieru.


Czytaj więcej...

Floral