Jak dokonać zamówienia?

Sami decydujecie Państwo o ostatecznym wyglądzie przedmiotu zamówienia, mając wpływ nie tylko na wzór użyty do wykonania zawiadomień, winietek na stół, zawieszek na wódkę, oraz innych akcesoriów, ale również ich poszczególnych elementów!


W ich szerokiej gamie (zamieszczonej poniżej) z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie,

a dopasowane do indywidualnych potrzeb zamówienie pozwoli uzyskać efekt końcowy, którym będzie jedyne w swoim rodzaju, wyjątkowe zaproszenie.


Po wybraniu wszystkich elementów proszę o kontakt w celu sfinalizowania transakcji.

W zależności od rodzaju zamówienia, drogą mailową wysyłam do Państwa przykładowe teksty, cytaty, wierszyki, czcionki, grafikę oraz formularz zamówienia, który należy wypełnić

i odesłać na mój adres mailowy.


Na podstawie formularza przygotowuje projekt, który następnie jest wysyłany do Państwa celem akceptacji.


Po akceptacji projektu zamówienia oraz po dokonaniu wpłaty na podany numer konta przechodzę do jak najszybszej realizacji zamówienia, przy czym termin realizacji waha się od 2-7 dni roboczych i liczy się od dnia zaksięgowania wpłaty na koncie.


Wszystkie zamówienia wysyłane są jako „polecone”, dzięki czemu mają Państwo gwarancję  bezpieczeństwa i możliwość śledzenia przesyłki. Koszt wysyłki uzależniony jest od ilości sztuk i wynosi:

-do 10 sztuk: 7 zł- list polecony ekonomiczny lub 9 zł- list polecony priorytetowy;

-od 11 sztuk do 80 sztuk: 9 zł- list polecony ekonomiczny, 11 zł- Paczkomat InPost (proszę podać lokalizację paczkomatu) lub 11 zł- list polecony priorytetowy;

-powyżej 81 sztuk: 11 zł -paczka pocztowa ekonomiczna, 11 zł- Paczkomat InPost (proszę podać lokalizację paczkomatu) lub 13 zł paczka pocztowa priorytetowa.


Wszystkie pytania dotyczące produktów, zamówień, czy realizacji proszę kierować na adres:


zamowienia@katesdesign.pl

 


Papier Bazowy

Zaproszenia wykonane  są z papieru wizytówkowego o gramaturze 246 g/m2. Mają Państwo możliwość wyboru faktur papieru spośród poniższych:

1. Skóra (biały);

2. Prążki (biały);

3. Tkania lniana (biały);

4.Gładki (biały).

Na specjalne zamówienie, każda z wyżej wymienionych faktur papieru dostępna jest w kolorze ecru, opóźnia to jednak realizację zamówienia.

Papier ozdobny

Jeżeli zdecydowali się Państwo na kolekcję Zaproszeń Prestige, winietki, zawieszki, lub inne przedmioty,w których wykorzystywane są papiery ozdobne, proszę o wybór wzoru z zaprezentowanych na zdjęciach.

1. Koronka biała

2. Koronka złota

3. Koronka fioletowa

Papier ozdobny perłowy

Papier o gramaturze 230-250g/m2 przeznaczony do zaproszeń studniówkowych. Jeżeli chcielibyście Państwo wykorzystać taki papier do swoich przedmiotów zamówienia proszę o kontakt.

Satynowa wstążka 12 mm

1. Biały

2. Kremowy

3. Złoty

4. Łososiowy

5. Jasny róż

6. Róż

7. Ciemny Róż

8. Wrzosowy

9. Fioletowy

10. Czerwony

11. Jasny zielony

12. Morski

13. Niebieski

14. Srebrny

Wstążka satynowa 25 mm

Wykorzystywana do zdobienia zaproszeń studniówkowych. Jeżeli chcielibyście Państwo wykorzystać taką wstążkę do swoich przedmiotów zamówienia proszę o kontakt.

1. Granatowy

2. Bordowy

1. Koronka biała

2. Koronka złota

3. Koronka fioletowa